Z platformą? Czyżbym nie znał Pana G. o którym kilka razy pisałem oraz realiów Wołomina? Znam i to bardzo dobrze, a w świetle trwającej kampanii to nie tylko źdźbło w oku pisowskiej władzy w mieście
PS. Z ciekawości na jakiej podstawie twierdzisz, że SKOK Wołomin ma coś wspólnego z PO?