Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28612
Stary 29.10.2014, 15:12
Z platformą? Czyżbym nie znał Pana G. o którym kilka razy pisałem oraz realiów Wołomina? Znam i to bardzo dobrze, a w świetle trwającej kampanii to nie tylko źdźbło w oku pisowskiej władzy w mieście

PS. Z ciekawości na jakiej podstawie twierdzisz, że SKOK Wołomin ma coś wspólnego z PO?
Ostatnio edytowane przez emj10 : 29.10.2014 o godz. 15:15.