domin_czyzyny napisał(a):

|
Poprzedni temat meczowy to była pełna kompromitacja pewnych osób.
|
Kompromitacja to twoje wypociny na tym forum. Temat jest zakładany na potrzeby dyskusji o danym meczu. Taki wstęp jak od ZWE to tylko dodatek, choć trzeba przyznać ze naprawdę dobry

. Dlaczego wtedy, kiedy ZWE nie pisał, sam nic nie ogarnąłeś na potrzeby takiego tematu, skoro chcesz mieć taką rozbudowaną formę? Totalnie żałosne podejście. Chyba nie ma osób na forum którzy są stricte odpowiedzialni za tematy meczowe, więc nie wiem kogo się czepiasz.
Hejta umiesz walnąć w poście, ale już samemu od siebie cos dodać to ciężko...
Co do meczu to może być ciężko. Wyjazd, Korona podbudowana ostatnim zwycięstwem. Na pewno będą walczyć o choćby punkt do samego końca. Liczę na skromne zwycięstwo
