Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 29.10.2014, 00:21
Zwe szacunek za wstęp. Oby tylko piłkarze wzięli z Ciebie przykład, i staneli na wysokości zadania, to byłoby wspaniale.

Poprzedni temat meczowy to była pełna kompromitacja pewnych osób.

Takich osób jak Ty potrzeba temu forum.
Odpowiedz cytując