alterego napisał(a):

|
15 osob do efektywnej nauki języka to moim zdaniem zbyt duża grupa.
|
No ok. Profi-lingua kusi tym 2 językiem w cenie. Zawsze można sobie przypomnieć podstawy języka którego kiedyś tam sie uczyło.
Edit: I pamiętaj że max 15 osób czyli może być też 9 osób w grupie ( w co nie wierze ) ale jest to możliwe.