Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28259
Stary 28.10.2014, 18:17
alterego napisał(a):Wyświetl post
15 osob do efektywnej nauki języka to moim zdaniem zbyt duża grupa.
No ok. Profi-lingua kusi tym 2 językiem w cenie. Zawsze można sobie przypomnieć podstawy języka którego kiedyś tam sie uczyło.
Edit: I pamiętaj że max 15 osób czyli może być też 9 osób w grupie ( w co nie wierze ) ale jest to możliwe.
Odpowiedz cytując