|
A propos tego meczu (i komentarzy związanych z poprzednim) mam do powiedzenia właściwie tylko jedną rzecz.
Mam nadzieję, że nastapi w końcu koniec romansu Smudy z Boguskim. Nie życzę temu ostatniemu źle, czepianie się go, że jest słabym kopaczem, to zupełnie jakby czepiac się człowieka po wylewie, jeżdżącego na wózku, że nie włazi na Mount Everest. Nie-Ma-Na-To-Warunków.
P.S. Dzięki WISŁAZWE za tematy przedmeczowe, robisz zajebistą robotę.
|