Wyświetl pojedynczy post
mls
Banita
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 28.10.2014, 15:09
maaarcin napisał(a):Wyświetl post
Nikt nikogo nie odsuwał, zresztą sam to wyjaśniałem WISŁAZWE. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby nadal przygotowywał tematy meczowe, jeżeli ma na to ochotę.
Co nie zmienia faktu że mógłbyś troche bardziej się postarać a nie tylko pisać ''Temat meczowy''