maaarcin napisał(a):

|
Nikt nikogo nie odsuwał, zresztą sam to wyjaśniałem WISŁAZWE. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby nadal przygotowywał tematy meczowe, jeżeli ma na to ochotę.
|
Co nie zmienia faktu że mógłbyś troche bardziej się postarać a nie tylko pisać ''Temat meczowy''
