Reserve napisał(a):

|
Odsunęliście ZWE, który robił zajebiste tematy meczowe, a sami robicie taką chujnię jak dziś. Jakiś skład z dupy wzięty, randomowy obrazek i historia spotkań wklejona już przez usera. Przecież to całe 5 min roboty takie podsumowanie.
|
Chętnie mogę się zająć zapowiedziami bo faktycznie temat się rozwalił kompletnie. Potrzebuję jakiegoś namaszczenia z góry?