Odsunęliście ZWE, który robił zajebiste tematy meczowe, a sami robicie taką chujnię jak dziś. Jakiś skład z dupy wzięty, randomowy obrazek i historia spotkań wklejona już przez usera. Przecież to całe 5 min roboty takie podsumowanie.
Co do tematu: Nie powinniśmy mieć ciężkiej przeprawy z Koroną, drużyna jest ewidentnie w dołku od początku sezonu i jest chyba jednym z głównych kandydatów do spadku

Jak dla mnie - bezproblemowe 3 punkty.