Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 27.10.2014, 19:56
Oglądałem własnie mecz Korona-Ruch. Korona wygrała 1-0 a mogła wyżej gdyby Trytko miał lepiej nastawiony celownik albo sędzia odgwizdał ewidentnego karnego na Trytce.

Też uważam że powinniśmy zagrać 2 defensywnymi pomocnikami Uryga-Dudka. Dokładnie tak jak z Górnikem Zabrze. Na skrzydłach w zależności od formy Boguski, Stepiński, Guerier albo Sarki.

Mecz będzie podobny do meczu z Podbeskidziem stąd nie ma miejsca na nie broniącego Garguły w 11. Zatem jeśli Smuda nie odwali Stawowego/Szatałowa którzy zawsze i wszędzie chcą grac ładny, otwarty ofensywny futbol kosztem wyniku, to powinniśmy wywieźć 3 punkty z Kielc. Ostrożnie z tyłu zwłaszcza przy stałych fragmentach gry i powinniśmy wygrać.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...