Biorąc pod uwagę miejsca w tabeli, obraz gry, umiejętności - jesteśmy zdecydowanym faworytem. Gdyby nie ciężka historia meczów w Kielcach, byłbym właściwie w 100% pewny naszej wygranej. Kielce prezentują wybitną bułę i coś mi mówi, że może nawet jeszcze przed meczem z nami dojdzie tam do zmiany trenera. Na razie co prawda "dzielnie" remisują 0:0 z równie słabym Ruchem, no ale... przecież my z Ruchem punkty straciliśmy.
