|
W Kielcach trzeba się nastawić jak zawsze na kopaninę i 'walkę' nie zawsze zgodnie z przepisami. Koniecznie musi zagrać w środku pola Dudka z Urygą, w obronie Głowacki i reszta linii bez zmian. Z przodu Stillić, Brożek, Boguski, Stępiński i po przerwie w razie złego wyniku wpuszczamy do gry nasze czarne skrzydła. O wynik może nie jestem spokojny, ale jako że dobrze gra nam się na wyjazdach w tym sezonie, nie powinno być źle.
Notabene coś czuję, że dzisiaj Korona dostanie od Ruchu tęgie lanie. Chorzowianie zdecydowanie przespali pierwszą część sezonu i wypada aby w końcu zaczęli punktować.
|