|
jak nam się Głowa wykuruje to myślę, że fajnie by było zagrać z multikulturalną armią kadrowego Ryszarda w sposób następujący:
--------------Buchalik--------------
Burliga-Głowacki-Guzmics-Dudka
----------------Uryga---------------
DG/Sarki------Stilic---------Sadlok
---------Brożek------Stępiński-----
|