Griszka30KR napisał(a):

Teraz to Pan Sławek,jak jest nie pomysli to "świński szkop".....
|
To nic nie zmienia wzgledem jego osoby bo smiech człowieka ogarnia jak w niektorych sytuacjach broni sedziego chociaz w duszy zapewne wie, ze nie ma racji. Wczoraj tez z tego co pisali na shoucie odpieprzał numery