Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 27.10.2014, 00:29
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Jakoś dziwnym sposobem nie była ona rozpatrywana.

Ale to, że na Sarkim karny ewidentny to mnie zszokowało, byłem pewien, że powie, że symulka
To by się raczej z filozofią pracy zgadzało.
Karny na Sarkim to taki wyjątek potwierdzający regułę. Poza tym Borski zawsze był jakimś takim jego pupilkiem, więc jak mógłby go skrytykować... Prędzej mu przez gardło przejdzie stwierdzenie, że Wiśle coś się należało niż krytyka ulubionego sędziego...
Odpowiedz cytując