Fiti napisał(a):

Pan S(L)awek powiedział że obrońca zastawiał piłkę, bo może zastawiać piłkę, i że nie ma karnego...
|
Znaczy ja sam nie byłem przekonany, że był tam faul, toteż nie spodziewałem się innej jego interpretacji. Zapytałem tak o, żeby się utwierdzić
A "ręka" Gumisia, była do gwizdnięcia?