Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 26.10.2014, 22:37
Fiti napisał(a):Wyświetl post
Pan S(L)awek powiedział że obrońca zastawiał piłkę, bo może zastawiać piłkę, i że nie ma karnego...
Znaczy ja sam nie byłem przekonany, że był tam faul, toteż nie spodziewałem się innej jego interpretacji. Zapytałem tak o, żeby się utwierdzić

A "ręka" Gumisia, była do gwizdnięcia?
Odpowiedz cytując