!!IRIVER!! napisał(a):

Wiem, że nie w temacie, ale czy była analizowana sytuacja z meczu Zawisza-Legia, gdy jeden z piłkarzy z Bydgoszczy był przewrócony w polu karnym?
|
Pan S(L)awek powiedział że obrońca zastawiał piłkę, bo może zastawiać piłkę, i że nie ma karnego...
