Arked napisał(a):

|
Węgrzyn tak ma w każdym meczu, nie ważne kto gra.
|
A moim zdaniem mniej sie czepia. Mniejsza o to, ma swoj swiat i niech w nim pozostanie
wislakrakow124 napisał(a):

|
Pan Slawek w lidze plus mowil ze karny dla Wisly ewidentny.
|
Przynajmniej raz sie chłop nieskompromitował bo to co ostatnio wyprawia swoimi wypowiedziami i bronieniem sedziow chociaz nie ma racji to woła o pomste do nieba