Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 26.10.2014, 22:10
Arked napisał(a):Wyświetl post
Węgrzyn tak ma w każdym meczu, nie ważne kto gra.
A moim zdaniem mniej sie czepia. Mniejsza o to, ma swoj swiat i niech w nim pozostanie

wislakrakow124 napisał(a):Wyświetl post
Pan Slawek w lidze plus mowil ze karny dla Wisly ewidentny.
Przynajmniej raz sie chłop nieskompromitował bo to co ostatnio wyprawia swoimi wypowiedziami i bronieniem sedziow chociaz nie ma racji to woła o pomste do nieba
Odpowiedz cytując