mitmichael napisał(a):

|
Wegrzynowi jak komentuje mecze Wisly to zawsze sie cos nie podoba i tak caly czas doszukuje sie sytuacji w ktorej pomogł sedzia. Jezeli tego nie słyszysz to radze myc uszy przed meczem ktory komentuje
|
Węgrzyn tak ma w każdym meczu, nie ważne kto gra.