emj10 napisał(a):

|
Na tą chwilę KNP i RN nie istnieją na scenie politycznej. Zanosi się na pogrom w samorządowych, gdyż w wielu województwach nie wyrobili się z utworzeniem list i ich działaczy przejęły lokalne komitety.
|
Oczywiście bzdura, gdyż KNP jest zarejestrowany we wszystkich województwach oraz w większości powiatów. Zdarzają się miasta
I gminy, gdzie KNP startuje pod własnym szyldem. Mają ilość wystawionych list porównywalna z PSL