Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21947
Stary 26.10.2014, 14:07
Dokładnie o to mi chodziło co napisał maaarcin. Można jeszcze przypomnieć filmik https://www.youtube.com/watch?v=CZWK6WF55F4

Aż się przypomina Wawrzyniak i mecz z Niemcami..

Zresztą świeżo po transferze miałem przeczucie że Guzmics jest lepszym piłkarzem niżeli opinia o nim zwykłych kibiców. W dodatku facet jest aktualnie w najlepszym wieku dla piłkarza.
Odpowiedz cytując