Dokładnie o to mi chodziło co napisał maaarcin. Można jeszcze przypomnieć filmik
https://www.youtube.com/watch?v=CZWK6WF55F4
Aż się przypomina Wawrzyniak i mecz z Niemcami..
Zresztą świeżo po transferze miałem przeczucie że Guzmics jest lepszym piłkarzem niżeli opinia o nim zwykłych kibiców. W dodatku facet jest aktualnie w najlepszym wieku dla piłkarza.