Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#380
Stary 26.10.2014, 11:34
Oglądał ktoś mecz Sląska z Lechią? Lechia taka słaba czy Śląsk taki mocny? Po bramce nr 4 wnoszę że to i to. Kunszt Flavio połączony z farsą w obronie.

Nie oglądam meczów Sląska, ale ze skrótu wnioskuje że Flavio jest naprawdę dobrym zawodnikiem i że może nam naprawdę sporo krwi upuścić za 2 tygodnie.
Odpowiedz cytując