|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
#3430

26.10.2014, 11:05
|
Przecież o tym pisałem.
R33 napisał(a):
|
Oczywiście świetnie rozumiem, że ktoś faktycznie jest w sytuacji, że dla niego 10 zł. to jest dużo (mi też się to parę razy w życiu zdarzało) bo na prawdę różnie to w życiu bywa, szczególnie jak ktoś np. ma rodzinę na utrzymaniu. No ale ile takich osób może być? Jednostki! A lista jest na kilkadziesiąt!
|
|
|