Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3425
Stary 25.10.2014, 23:30
Rozumiem anulowanie nominacji dla innowierców, ale pytanie się o zgodę jest przegięciem.

Proponuję zamianę zasady na taką, że jeśli ktoś w 7 dni nie weźmie udziału w zabawie nominujący może nominować kolejną osobę o czym informuje publicznie. Taka osoba mająca w dupie dzieciaki ląduje w galerii pokemonów i troli. Gdyby chciała naprawić dwój błąd musi wpłacić podwójną stawkę na dzieciaki.

Nikomu nie odbieramy Jego jestestwa, ani człowieczeństwa. Każdy ma prawo mieć w dupie wiślackie dzieciaki z Akademii, ale na Boga, nie nazywajmy wtedy takiej osoby, że jest kibicem Wisły Kraków.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 25.10.2014 o godz. 23:38.
Odpowiedz cytując