|
To po co ta akcja? Skoro najpierw trzeba zgodę czy można kogoś nominować to wychodzi na to, że kto ma wpłacić kasę ten wpłaci bez żadnych nominacji. Wystarczy wysłać każdemu info, że jest prośba aby wesprzeć akademię. Rozumiem, że rav'owi nie odpowiadało to, że mu "zabawą w pomoc Akademii Wisły" się wystraszy klientów forum więc wymyślił taka zabawę, która będzie, że tak powiem bezinwazyjna dla judaszy, którzy żydzą 10 zł na Wisłę. Masakra, widać na kim zależy administracji tego forum, nie na kibicach Wisły, nie na poziomie forum (m. in. trzymanie jako moderatorów ludzi nieprzykładających się do swoich obowiązków albo niezwiązanych z szeroko pojętym ruchem kibicowskim) tylko na klientach, którzy będą nabijali wejścia na stronę.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|