|
Przeczytalem tylko kawalek o Boguskim. Moim zdaniem w tym sezonie to kozak, dlugo czekalem na tak grajacego Boguskiego. Pamietam jego debiut tez ganial za pilla jak wsciekly pies. Boguski nie patrzy czy pilka jestza daleko by ja odebrac, idzie jak rottweiler po mieso..
|