Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 25.10.2014, 20:31
Dla mnie dwa ostatnie mecze wygrał nam Smuda. pewnie, że czasem różne głupoty robi i jeszcze większe gada ale patrząc globalnie to jest właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Odpowiedz cytując