Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 25.10.2014, 19:00
FredzIo napisał(a):Wyświetl post
A może po prostu miał wątpliwości co do wymienionych sytuacji? Też takie miałem w tych przypadkach. Żenujące jest to jaka liczba kibiców doszukuje się stronniczości. To staje się już zjawiskiem maniakalnym, aż przykro to czytać. Wydaje wam się, że jak ktoś normalnie ocenia sytuacje to musi być anty. Ochłońcie, wcale tak nie jest.
Wegrzynowi jak komentuje mecze Wisly to zawsze sie cos nie podoba i tak caly czas doszukuje sie sytuacji w ktorej pomogł sedzia. Jezeli tego nie słyszysz to radze myc uszy przed meczem ktory komentuje
Odpowiedz cytując