FredzIo napisał(a):

|
A może po prostu miał wątpliwości co do wymienionych sytuacji? Też takie miałem w tych przypadkach. Żenujące jest to jaka liczba kibiców doszukuje się stronniczości. To staje się już zjawiskiem maniakalnym, aż przykro to czytać. Wydaje wam się, że jak ktoś normalnie ocenia sytuacje to musi być anty. Ochłońcie, wcale tak nie jest.
|
Wegrzynowi jak komentuje mecze Wisly to zawsze sie cos nie podoba i tak caly czas doszukuje sie sytuacji w ktorej pomogł sedzia. Jezeli tego nie słyszysz to radze myc uszy przed meczem ktory komentuje