Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 25.10.2014, 13:18
Dobrze, że są 3 punkty, i to tyle w temacie tego meczu.

Buchalik - przy samobóju bez szans, karny wiadomo, za to wybicie należałaby mu się jakaś grzywna
Sadlok - w tym jednym meczu tyle strat ile we wszystkich meczach do tej pory, debilne zachowanie przy karnym, za które powinien dostać żółtą kartkę
Burliga - super wejście przy bramce, dobrze nastawiony na ofensywę, czasem przesadnie agresywny
Dudka - solidnie
Guzmics - duży, trochę ślamazarny z racji gabarytów, nadrabia to siłą i bardzo dobrą grą 1v1, potrafi zagrać dokładne, crossowe podanie :o
Uryga - poprawnie, bez historii
Garguła - totalnie bezbarwny
Boguski - kolejny mecz, w którym gość sprawia wrażenie, jakby nie miał na nic totalnie siły, do tego raz nieomal nie zabił się o piłkę. Parę udanych powrotów w defensywie. Nic do niego nie mam jako osoby, nie jego wina, że Borysiuk zniszczył mu karierę, ale na chwilę obecną nadaje się maksymalnie na rezerwy.
Stępiński - próbuje szarpać z przodu, potrafi zagrać kombinacyjnie i podać, będą z niego ludzie.
Stilic - te podania na centymetry....
Brożek - wykonał swoją robotę, bez jakiegoś większego szału.

Dolce Gabana 77, Sarki - zrobili to, co mieli zrobić, czyli zakręcili podmęczonymi, bocznymi obrońcami jak wiatrakami.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 25.10.2014 o godz. 13:20.
Odpowiedz cytując