Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 25.10.2014, 12:35
DysoN napisał(a):Wyświetl post
Dawno nie udal sie nam zaden transfer jak Guzmics. Gość przyszedl, zaczal grac i gra. Zadnych aklimatyzacji ani innego pieprzenia. Wchodzi i gra po prostu dobrze (i nawet kiks w meczu derbowym nie zmieni mojej oceny).
Guzmics gra dobrze dlatego ,że naszym trenerem jest Smuda ,który umie przygotować i nastawić piłkarza do gry. U Smudy większość piłkarzy gra na 100% możliwości i zaangazowania
Odpowiedz cytując