DysoN napisał(a):

|
Dawno nie udal sie nam zaden transfer jak Guzmics. Gość przyszedl, zaczal grac i gra. Zadnych aklimatyzacji ani innego pieprzenia. Wchodzi i gra po prostu dobrze (i nawet kiks w meczu derbowym nie zmieni mojej oceny).
|
Guzmics gra dobrze dlatego ,że naszym trenerem jest Smuda ,który umie przygotować i nastawić piłkarza do gry. U Smudy większość piłkarzy gra na 100% możliwości i zaangazowania