|
Każdy rozsądny wie, że to troll/pokemon forum kibicowskiego, ktoś w stylu pysia. Gdyby to był moderator na onecie lub w GK albo gdyby był to zwykły user, to nie byłoby problemu. Jednak moderator to osoba, która wpływa na treść postów, banuje, decyduje czy dany temat jest kontynuowany, itp.
Władze tego forum wykazały się kompletną ignorancją dając mu tę funkcje, ale trzymanie go na tym stanowisku to już kompletny brak wyobraźni.To tak jakby dać dziecku żyletkę.
Ostro, ale niestety prawdziwie.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 25.10.2014 o godz. 12:36.
|