mitmichael napisał(a):

|
I tak najlepszy Wegrzyn - przy 0-2 Wisłe bedzie ciezko sie podniesc, przy bramce samobojczej dla Nas - czy tam nie było aby spalonego, przy rzucie karnym - czy aby na prawde sie nalezał - widac, ze z zydownii i mu nie było to wszystko na reke. Komentator i wspolkomentator powinni byc obiektywny a u tego goscia jak gra Wisla tego obiektywizmu nie ma.
|
A może po prostu miał wątpliwości co do wymienionych sytuacji? Też takie miałem w tych przypadkach. Żenujące jest to jaka liczba kibiców doszukuje się stronniczości. To staje się już zjawiskiem maniakalnym, aż przykro to czytać. Wydaje wam się, że jak ktoś normalnie ocenia sytuacje to musi być anty. Ochłońcie, wcale tak nie jest.