|
Cieszy zwycięstwo, zwłaszcza osiągnięte w takich okolicznościach. To powinno zwiększyć pewność siebie zespołu.
Co do Garguły zawsze uważałem ze że swoimi brakami szybkościowymi i kondycyjnymi oraz słabą grą obronną może tylko grać jako ofensywny pomocnik. A ta pozycja jest aktualnie zarezerwowana dla Stlića. Zatem widzę go tylko jako zmiennika Semira. Pytanie do Smudy czemu na siłę go wstawia do 11? Wole żeby na skrzydłach grali Stępiński, Boguski, Guerrier czy Sarki (w zależności który aktualnie jest w lepszej formie) niż Garguła który mało biega i nie jest szybki. Zresztą myślę że po sezonie pożegnamy Łukasza bo już powoli jest za słaby na Wisłę. W takim Podbeskidziu czy Miedzi pewne jeszcze mógłby pokopać piłkę ale już nie u nas.
Co do Guzmucsa - zagrał dobry mecz i aktualnie obok Głowackiego to nasz najlepszy środkowy obrońca.
Tak czy owak odnieśliśmy ważne zwycięstwo. Teraz pora na Koronę.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|