|
Dawno nie udal sie nam zaden transfer jak Guzmics. Gość przyszedl, zaczal grac i gra. Zadnych aklimatyzacji ani innego pieprzenia. Wchodzi i gra po prostu dobrze (i nawet kiks w meczu derbowym nie zmieni mojej oceny).
Ostatnio edytowane przez DysoN : 25.10.2014 o godz. 10:58.
|