Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 25.10.2014, 08:23
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
Btw, gdzie są ci co sapali że znowu sędzia z mazowsza czy to warszaffffki?
Poszedłem spac, po prostu Jak druzynie nie idzie to oczekuje sie przynajmniej wyniku remisowego a jak przyjdzie taka mazowiecka łajza z gwizdkiem i popełnia bład przez ktory nawet tego remisu nie ma to człowieka szlag trafia. Wczoraj Borski przeszedł sam siebie, on juz od dawna powinien sedziowac w 1-2 lidze bo na ekstraklase sie nie nadaje. Kiedys nawet był wyznaczany na mecze europejskich pucharow przez UEFE a teraz o nim zapomnieli bo widocznie zauwazyli, ze jest tragiczny.
Odpowiedz cytując