Wyświetl pojedynczy post
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 25.10.2014, 06:12
A co tam z nudów się pokuszę o oceny.
skala 1-10

M.Buchalik 4 - przy bramkach bez winy, brakarskimi umiejętnościami raczej się wykazywał, natomiast notę obniża mu fatalne wybicie, po którym szczęśliwie nie straciliśmy bramki. Koncentracja do poprawy!
Burliga 7 - dość pewny w defensywie, regularnie tworzący przewagę w ofensywie. I ta bramka... Byłoby wyżej, ale zwłaszcza w 1 połowie dużo niedokładności.
Guzmics 6 - pechowa ręka, świetny w defensywie, dobrze podłączający się do przodu, przerzut do Stępińskiego, ogólnie dobry mecz Węgra.
Dudka 4 - kilka pomyłek w defensywie, ale tragedii nie było. Choć mogło być i lepiej.
Sadlok 2 - karny z głupoty, ale równie irytujące fatalne straty oraz psute dośrodkowanie. No i wbił się do wolnego z 16 metrów, który okropnie zepsuł.
Uryga 4 - przeciętny występ. Lepiej po przerwie, w pierwszej połowie kompletnie nie radził sobie z gośćmi.
Garguła 2 - Tylko dlatego, że nic oczywistego nie spartolił nie dostał najniższej noty, ale jest kompletnie bez formy.
Boguski 4 - ambicja + nieporadność. Dziś nie dołożył czegoś większego od siebie. Ale na tle Garguły i tak wyglądał jak profesor.
Stępiński 4 - był aktywny, ale jednak ze 2 razy zachować mógł się lepiej + za dużo strat.
Stilic 8 - kilka znakomitych podań do Brożka + asysta do Burligi. Gol to tylko ukoronowanie jego występu. Brawa!
Brożek 5 - szkoda nieskuteczności, ale pozycje najłatwiejsze nie były. Aktywny, utrzymywał piłkę, wypuszczał w bój Guerriera no i to jego największa zasługa przy 1 bramce.
Sarki 5 - wypracował karnego + asysta 2 stopnia, a poza tym raczej niewidoczny. Ale tym razem nie raził głupimi zagraniami, czy łamaniem ustawienia w obronie.
Guerrier 6 - dziś można pochwalić (wreszcie!) Haitańczyka. O ile z Lechem raz huknął i przesądził o zwycięstwie, o tyle z Podbeskidziem regularnie mijał rywali. Mógł lepiej zachować się raz czy drugi w polu karnym, ale i tak jego występ przywraca nadzieję, że coś w tym sezonie poważnego może jeszcze pokazać.
Odpowiedz cytując