Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 25.10.2014, 01:10
Antymod
Wiem jedno ,w czasach jak Ciebie na tym forum nie było za wyrażenia których używasz miałbyś gwarantowanego bana. Z pożytkiem dla poziomu tego forum.

Wisełka obecnie sportowo i organizacyjnie jest przeciętniakiem ,sprowadza przeciętniaków ( Buchalik ,Jankowski ,Sarki ) i tak jak już to kiedyś pisałem , obawiam się że za rok czeka nas walka w grupie spadkowej.
Smuda ,robi co może ,motywuje ,kombinuje. Chciałbym żeby dawał więcej szans wychowankom .
Jeśli ktoś nie rozumie, w jakim klubie gra i dla kogo, to niech stąd lepiej odejdzie i nie zawraca głowy - mówi ostro były piłkarz "Białej Gwiazdy", MAREK MOTYKA
Odpowiedz cytując