Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 25.10.2014, 00:01
Akurat Buchalik nie jest zły, żadnej bramki nie zawalił, ale wolałbym kogoś charakternego, pokroju chociażby Malarza. Mimo wszystko w Wiśle zawsze na bramce stali "zapchajdziury" a mecze wygrywaliśmy bo więcej strzelaliśmy niż traciliśmy - wciąż wspominam czasy z Huguesem, Pawełkiem, Cebanu, Juszczykiem, Piekutowskim czy innymi ręcznikami, gdzie wzorcowym przykładem naszej słabości był Puchar UEFA 2002/2003 - 3/4 bramek było wtedy zawalonych przez bramkarzy. Gorzej z Jankowskim - dla mnie to zawsze był i będzie parodysta, asekurant i frajer grający na alibi - nie przezentuje żadnego poziomu a jego brak pozytywnie wpływa na zespół. Sadlok zagrał dziś słabszy mecz, ale w całokształcie nie jest dużo słabszy od Burligi, więcnie będę narzekał - lepiej Sadlok za mały pieniądz, niż wybujałe ego Bunozy, który zarabiał W .... za dużo jak na swoje umiejętności. Co do Guły - widać, że jest pod formą, na początku sezonu grał nieźle, teraz przygasł - odpowiednią pozycją jest nie ta za napastnikiem tylko ławka, aż do czasu, gdy ogarnie formę i ją ustabilizuje. Bardzo podoba mi się ofensywna gra Burligi i tylko czekam, aż może w zimie ściągniemy jakiegoś PO, żeby Łukasz mógł wykazać się na skrzydle - odciążony z zadań defensywnych dałby na prawdę sporo zespołowi. No i wracałby i pomagał z odbiorem, czego u mudżynów nie ma.
Odpowiedz cytując