Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 24.10.2014, 23:54
@St Yabol
Masz poniekąd rację, co nie zmienia faktu, że sędziowanie było TRAGICZNE. "Ręka" Guzmicsa to urojenie Borskiego, brak umiejętności czytania gry aż nadto widoczny, brak panowania nad boiskowymi wydarzeniami też. Na temat karnego dla nas się nie wypowiadam, bo nawet gdybym chciał, to ciężko cokolwiek wyrokować.

Ciepłe słowa należą się Węgrowi i Burlidze, scooby chrupki murzynom. Garguła jest zupełnie pod formą i nie ma chęci do gry - ławka.

Fajnie, że to odwrócili i dobili do czołówki. Może na następnych meczach doczekamy lepszej frekwencji.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując