Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 24.10.2014, 23:31
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
No to po .... zabierasz głos w ogóle?
W poprzednich meczach byliśmy przewalani przez sędziów. Tak było i z Legią i żydami. Z Jagiellonią też cieć z gwizdkiem się nie popisał.
Koniec offtopu.
Ale w każdym z tych meczów Wiślacy sami nie wykorzystali sytuacji jakie stworzyli. Wykorzystując je te mecze wyglądały by zupełnie inaczej.
W każdym z tych trzech spotkań spokojnie można było wygrywać już do przerwy, zawiodła skuteczność a nie sędziowie.
Teraz jak jest skuteczność to sędziowie schodzą na drugi plan i malkontentów jest 90% mniej
Odpowiedz cytując