Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 24.10.2014, 23:18
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
Btw, gdzie są ci co sapali że znowu sędzia z mazowsza czy to warszaffffki?
Jestem.
Gwizdał jak pojebany. I to jest największy jego problem. Choć często podejmował trafne decyzje to Borski tak już ma, że wprowadza nerwówkę na boisku i na trybunach.
Kartki dla Bielska ewidentne, walnął się dając od razu czerwo zamiast drugiej żółtej, bodaj dla Deji.
Decyzja o przyznaniu wolnego dla PBB po "ręce" Gumisia to katastrofalny błąd, czego efektem było po chwili 0:2 z karnego. Jak to zapytali komentatorzy - "a co on miał z tymi rękami zrobić?"

Twoje pytanie sugeruje, że w czymś arbiter dzisiaj nam pomógł, a tak nie było.
Ostatnio edytowane przez !!IRIVER!! : 24.10.2014 o godz. 23:20.
Odpowiedz cytując