Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 24.10.2014, 23:09
Dzideek napisał(a):Wyświetl post
Gumzics ma strasznie mało pewności, może to kwestia kilku meczyków. Szczególnie w oka wpadło głupie zagranie ręką po którym Podbeskidzie otrzymało szanse na karnego i kilka beznadziejnych wyjść po piłkę. Ogólnie dosyć nieźle asekurował skrzydłowych I zaliczył kilka wypadów do przodu. Garguła pokazał jak mecz ma w dupie, nie chcąc biegać za piłką - na szczęście został zdjęty w przerwie. Smuda miał rację stawiając na Burligę, nie na Stolarskiego (kolejny solidny mecz) .
Nie wiem, czy oglądaliśmy ten sam mecz - Guzmics rządził naszą defensywą, o ile Dudka popełnił kilka mniejszych błędów i jeden większy (nieupilnowanie Dejmana przy 1 bramce) o tyle Gumiś nie, do tego sporo dobrego w ofensywie, wprowadzanie piłki i ten genialny przerzut do Stępińskiego... Ciekawi mnie, jak zagrałby na DP, bo ma do tego potencjał.
Odpowiedz cytując