Dzideek napisał(a):

|
Gumzics ma strasznie mało pewności, może to kwestia kilku meczyków. Szczególnie w oka wpadło głupie zagranie ręką po którym Podbeskidzie otrzymało szanse na karnego i kilka beznadziejnych wyjść po piłkę. Ogólnie dosyć nieźle asekurował skrzydłowych I zaliczył kilka wypadów do przodu. Garguła pokazał jak mecz ma w dupie, nie chcąc biegać za piłką - na szczęście został zdjęty w przerwie. Smuda miał rację stawiając na Burligę, nie na Stolarskiego (kolejny solidny mecz) .
|
Nie wiem, czy oglądaliśmy ten sam mecz - Guzmics rządził naszą defensywą, o ile Dudka popełnił kilka mniejszych błędów i jeden większy (nieupilnowanie Dejmana przy 1 bramce) o tyle Gumiś nie, do tego sporo dobrego w ofensywie, wprowadzanie piłki i ten genialny przerzut do Stępińskiego... Ciekawi mnie, jak zagrałby na DP, bo ma do tego potencjał.