Temat
:
[13 kolejka] WISŁA Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała, 24 października, godz. 20:30!
Wyświetl pojedynczy post
nairda116
Senior Member
Od: 12.2013
Offline
#
48
24.10.2014, 22:42
Garguła panu już dziękujemy ! Co do meczu to jestem pod wrażaniem zaangażowania i woli walki naszych... W każdym meczu po pierwszej połowie Smuda musi wpuszczać mudżinków a oni zrobią swoje
nairda116
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nairda116
Znajdź inne posty napisane przez nairda116