St Yabol napisał(a):

|
Boje się, że TSP strzeli jakąś bramkę z dupy tak jak miało to miejsce już kilka razy w meczu z nami i przegramy znowu 0-1
|
Ty to zawsze musisz mieć jakieś chujowe wizje, które prawie sie spełniają ~~
kuwa jak mi dziewczyna napisała, że jest 0-1 i jak bramka padła to miałem ochotę położyć się na ziemi i już nie wstawać