Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 24.10.2014, 22:07
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
Boje się, że TSP strzeli jakąś bramkę z dupy tak jak miało to miejsce już kilka razy w meczu z nami i przegramy znowu 0-1
Ty to zawsze musisz mieć jakieś chujowe wizje, które prawie sie spełniają ~~


kuwa jak mi dziewczyna napisała, że jest 0-1 i jak bramka padła to miałem ochotę położyć się na ziemi i już nie wstawać
Odpowiedz cytując