PiVoSH92 napisał(a):

|
Ten, kto ściągnął Guzmicsa zasługuje na premię - Głowa może być spokojny o swoje następstwo na obronie, jeszcze ogarnąć kogoś do pary z nim, bo Dudka ewidentnie lepiej czuje się jako DP.
|
Moze Czekaj? W koncu jak sie okazało, ze doznal kontuzji i nie moze zagrac z Gornikiem a teraz z Podbeskidziem to media ogłosiły jego brak osłabieniem
