Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 24.10.2014, 21:59
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Ten, kto ściągnął Guzmicsa zasługuje na premię - Głowa może być spokojny o swoje następstwo na obronie, jeszcze ogarnąć kogoś do pary z nim, bo Dudka ewidentnie lepiej czuje się jako DP.
Moze Czekaj? W koncu jak sie okazało, ze doznal kontuzji i nie moze zagrac z Gornikiem a teraz z Podbeskidziem to media ogłosiły jego brak osłabieniem
Odpowiedz cytując