W koncu wygrana z tymi wiesniakami (84 bez urazy

) co ich kibice tylko Idzie Idzie Podbeskidzie potrafia wołac. I nawet ta łysa ciota warszawska Borski dajac wolnego niezasłuzonego gdzie potem był karny i gol na 0-2 nie pomogł .Gramy do konca, WISEŁKO gramy do konca

20 strzałow 9 celnych Wisła - 16 strzałow Podbeskidzie 2 celne, dziekuje dobranoc