Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 24.10.2014, 21:20
W koncu wygrana z tymi wiesniakami (84 bez urazy ) co ich kibice tylko Idzie Idzie Podbeskidzie potrafia wołac. I nawet ta łysa ciota warszawska Borski dajac wolnego niezasłuzonego gdzie potem był karny i gol na 0-2 nie pomogł .Gramy do konca, WISEŁKO gramy do konca 20 strzałow 9 celnych Wisła - 16 strzałow Podbeskidzie 2 celne, dziekuje dobranoc
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 24.10.2014 o godz. 21:24.
Odpowiedz cytując