|
Biedny FraMacik, nikt go nie zapytał czy chce się bawić. Toż to skandal nad skandale...
Przypomina mi się cytat: "Jaką metodą wybierzemy metodę głosowania" ...absurd.
Ty FraMat jesteś od działania, a nie narzekania. Jeśli Cię to przerasta, to odejdź. Jeśli ta akcja jest ćwierć środkiem. To czy masz lepszy pomysł na pomoc Wiśle ? Masz pomysł, aby naprawić to forum ?
Osoby, które nie chcą pomóc Wiśle nie powinny być mile widziane na tym forum, w przeciwieństwie do wielu zasłużonych kibiców, aktywnych od lat kilku, kilkunasty czy kilkudziesięciu.
To tak jak porównywać (zachowując oczywiście wszelkie proporcje) żołnierza AK do funkcjonariusza UB. Tu sztuka i tu sztuka, ale cele działania całkowicie przeciwstawne.
Edit do poniżej: gratulacje za świetny post, ale może rozwiniesz się bardziej.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 24.10.2014 o godz. 18:18.
|