Wyświetl pojedynczy post
vabanq
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3401
Stary 24.10.2014, 16:42
dokladnie.
Fajnie jest cwaniakowac w necie, a przyjdzie co do czego to glowa w piasek. Poza tym jak widzicie inni modzi jaki jest stosunek wiekszosci jeszcze aktywnych uzytkownikow co do pewnego moda to nie mozecie po prostu kopnac go w dupe? CZy dalej bedziecie tolerowac ten cyrk jednoczesnie swiadomie pozwalajac na dalszy rozwoj degrengolady tego forum...?
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska
Odpowiedz cytując