|
dokladnie.
Fajnie jest cwaniakowac w necie, a przyjdzie co do czego to glowa w piasek. Poza tym jak widzicie inni modzi jaki jest stosunek wiekszosci jeszcze aktywnych uzytkownikow co do pewnego moda to nie mozecie po prostu kopnac go w dupe? CZy dalej bedziecie tolerowac ten cyrk jednoczesnie swiadomie pozwalajac na dalszy rozwoj degrengolady tego forum...?
|