Wyświetl pojedynczy post
Camilos
Senior Member
 
 
Od: 09.2011
Skąd: Siedlce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 24.10.2014, 12:23
Może do 5 razy sztuka... Mało kto pamięta, że do 3 meczów ligowych w ostatnich sezonach dochodzi odpadnięcie z pucharu Polski jeszcze wtedy z 2-ligowym Podbeskidziem. Tak więc ostatnie 4 mecze z TSP to: 0:1 , 0:1, 0:0, 0:1. Nie strzeliliśmy Podbeskidziu NAWET GOLA na Reymonta przez ostatnie 4 lata, więc nie wiem skąd u niektórych optymizm i np. typowanie wyników na 3:0, 4:1 Na dobry początek strzelmy im gola, bo ostatnio nie udawało się to nawet z rzutów karnych (Guła). Mam cichą nadzieję na wygraną 1:0 i fotel lidera chociaż do soboty
Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cię!
W sercu moim WISŁA!
I na dobre i na złe!
Odpowiedz cytując