wolfy napisał(a):

|
Nie, tylko nie Sarki i nie Guerrier. Oni mają w sumie razem boiskowe IQ 80. Do tego jeden nie pracuje w obronie w ogóle, a drugi to duża ilość rzutów wolnych w okolicach pola karnego, a może nawet jedenastka się zdarzyć.
|
Osobiście miałem na myśli Stępińskiego, ew. wspartego Zającem. Murzynów nie chcę w tym klubie widzieć, jednemu szajba odbija totalnie, drugi albo ma przekręcony licznik, albo w dupie treningi i zespół.